IK Södra


Competitions






European Open Madrid

6/9/2024
Kalle Bååthe
  •  

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Madrid, Spanien

Location:

European Open Madrid

6/9/2024
Leonidas Hytönen
  •  

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Madrid, Spanien

Location:

NM

5/26/2024
Kim Aspelin
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Sundsvall, Sverige

Location:

NM

5/25/2024
Kim Aspelin
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Sundsvall, Sverige

Location:

NM

5/25/2024
Kalle Bååthe
  •  

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Sundsvall, Sverige

Location:

NM

5/25/2024
Leonidas Hytönen
  •  

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Sundsvall, Sverige

Location:

Södra Judo Open 2

4/13/2024
Kim Aspelin
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Dalarövägen 66, 136 45 Handen, Sverige

Location:

European Cup Dubrovnik

4/7/2024
Kalle Bååthe
  • 1/16

    Result:

  • Men

    Category:

  • -100

    Weightclass:

Dubrovnik, Kroatien

Location:

European Cup Dubrovnik

4/7/2024
Leonidas Hytönen
  • Game

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Dubrovnik, Kroatien

Location:

Sörmlandsträffen

4/6/2024
Kim Aspelin
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Oxelösund, Sverige

Location:

Bremen Masters

3/24/2024
Kim Aspelin
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

28 Bremen, Tyskland

Location:

Bremen Masters

3/23/2024
Kim Aspelin
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

28 Bremen, Tyskland

Location:

European Cup Riga

3/17/2024
Kalle Bååthe
  • 7th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -100

    Weightclass:

Sporta skola "Arkādija", Kojusalas iela, Latgale Suburb, Riga, Lettland

Location:

European Cup Riga

3/17/2024
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Riga, Lettland

Location:

Södra Judo Open 1

2/24/2024
Kim Aspelin
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Dalarövägen 66, 136 45 Handen, Sverige

Location:

Danish Open

2/11/2024
Kim Aspelin
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open Vejle

2/10/2024
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -100

    Weightclass:

DGI Huset, Willy Sørensens Plads, Vejle, Danmark

Location:

Danish Open Cup

2/10/2024
Leonidas Hytönen
  • 5th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

SM

2/4/2024
Kim Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

SM Trollhättan

2/3/2024
Kalle Bååthe
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Arena Älvhögsborg, Storgatan, Trollhättan, Sverige

Location:

SM

2/3/2024
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

Matsuru Dutch Open

1/14/2024
Kim Aspelin
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Lag-SM

12/9/2023
Kalle Bååthe
  • 5th

    Result:

  • Men

    Category:

  • +90

    Weightclass:

Eriksdalshallen, Ringvägen, Stockholm, Sverige

Location:

Baltic Sea Championships

12/3/2023
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Orimattilan uimahalli, Opintie, Orimattila, Finland

Location:

U23 EM Potsdam

11/18/2023
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

MBS Arena, Olympischer Weg, Potsdam, Tyskland

Location:

Staffanstrorps Judogames 2023

11/11/2023
Kim Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Staffanstorp, Sweden

Location:

Malaga European Cup

10/15/2023
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Málaga, Spanien

Location:

European Cup Malaga

10/15/2023
Leonidas Hytönen
  • Game

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Málaga, Spanien

Location:

Gothenburg Judo Open 2023

10/14/2023
Kim Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Goteborg, Sweden

Location:

Linde Judo Open 2023

9/23/2023
Kim Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sweden

Location:

Grand Prix Zagreb

8/20/2023
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Zagreb, Kroatien

Location:

European Open Tallinn

7/9/2023
Kalle Bååthe
  • 5th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Tondiraba Jäähall, Varraku, Tallinn, Estland

Location:

European Open Tallinn

7/9/2023
Leonidas Hytönen
  • Game

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Tallinn, Estland

Location:

Senior European Cup East Sarajevo

5/21/2023
Kalle Bååthe
  • Game

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Pale, Bosnien och Hercegovina

Location:

East Sarajevo European Cup

5/21/2023
Leonidas Hytönen
  • 5th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Pale, Bosnien och Hercegovina

Location:

Nordiska Mästerskapen Drammen

5/13/2023
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Drammen, Norge

Location:

NM

5/13/2023
Leonidas Hytönen
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Drammen, Norge

Location:

European Cup Dubrovnik

4/16/2023
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Dubrovnik, Kroatien

Location:

European Cup Dubrovnik

4/16/2023
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Dubrovnik, Kroatien

Location:

Grand Slam Antalya

4/2/2023
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Antalya, Turkiet

Location:

European Cup Riga

3/19/2023
Kalle Bååthe
  • 1/16

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Riga, Lettland

Location:

European Open Rom

3/12/2023
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

FIJLKAM (Federazione Italiana Judo Lotta Karate Arti Marziali), Via dei Sandolini, Ostia, Rom, Italien

Location:

European Open Rom

3/12/2023
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Rom, Italien

Location:

Matsumae Cup

2/18/2023
Kalle Bååthe
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

DGI Huset, Willy Sørensens Plads, Vejle, Danmark

Location:

Matsumae Cup

2/18/2023
Leonidas Hytönen
  • 5th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

SM

2/4/2023
Kalle Bååthe
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Eriksdalshallen, Ringvägen, Stockholm, Sverige

Location:

Grand Prix Portugal

1/29/2023
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Almada, Portugal

Location:

Lag-SM

12/10/2022
Kalle Bååthe
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • +90

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Junior European Championships Prag

9/17/2022
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

UNYP ARENA, Kovanecká, Prag 9-Libeň, Tjeckien

Location:

European Open Riccione

9/11/2022
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Riccione, Rimini, Italien

Location:

European Cup Coimbra

8/28/2022
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

Junior World Championships

8/12/2022
Kalle Bååthe
  • 1/16

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Guayaquil, Ecuador

Location:

European Cup Riga

8/7/2022
Leonidas Hytönen
  • 7th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Riga, Lettland

Location:

Junior European Cup Prag

7/24/2022
Kalle Bååthe
  • 7th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Prag, Tjeckien

Location:

European Cup Winterthur

7/17/2022
Leonidas Hytönen
  • 5th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Winterthur, Schweiz

Location:

Junior European Cup Banja Luka

6/26/2022
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Banja Luka, Bosnien och Hercegovina

Location:

European Open Madrid

6/12/2022
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Madrid, Spanien

Location:

Budo Nord Cup

5/26/2022
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Victoriastadion, Lovisastigen, Lund, Sverige

Location:

Junior European Cup Malaga

5/22/2022
Kalle Bååthe
  • 7th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Málaga, Spanien

Location:

Junior European Cup Nanterre

5/8/2022
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Nanterre, Frankrike

Location:

European Cup Sarajevo

5/8/2022
Leonidas Hytönen
  • 7th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Hotel Hills Sarajevo Congress & Termal spa Resort, Butmirska cesta, Ilidža, Bosnien och Hercegovina

Location:

Junior European Cup Lignano

4/10/2022
Kalle Bååthe
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Lignano Sabbiadoro, Udine, Italien

Location:

J-SM

4/3/2022
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Medley Ramdalen sportcenter, Torpsvägen, Oxelösund, Sverige

Location:

SM

4/2/2022
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Medley Ramdalen sportcenter, Torpsvägen, Oxelösund, Sverige

Location:

SM

4/2/2022
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Oxelösund, Sverige

Location:

Junior European Cup Coimbra

3/20/2022
Kalle Bååthe
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

European Open Prague

3/6/2022
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Prague, Tjeckien

Location:

Belgien Tävling

1/30/2022
Martin Söderberg
  • Game

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Belgien

Location:

Belgian Open Visé

1/29/2022
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Visé, Belgien

Location:

Belgian Open

1/29/2022
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Visé, Belgien

Location:

Baltic Sea Championships

12/5/2021
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Orimattila Areena, Opintie, Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Championships

12/4/2021
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Orimattila Areena, Opintie, Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Championships

12/4/2021
Leonidas Hytönen
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Budo Nord Junior

10/24/2021
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lund, Sverige

Location:

European Open Malaga

10/24/2021
Leonidas Hytönen
  • Game

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Málaga, Spanien

Location:

Budo Nord Senior

10/23/2021
Martin Söderberg
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lund, Sverige

Location:

European Cup Dubrovnik

10/17/2021
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Dubrovnik, Kroatien

Location:

Junior World Championships

10/8/2021
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

07026 Olbia, Sassari, Italien

Location:

European Open Sarajevo

9/19/2021
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Hotel Hills Sarajevo Congress & Termal spa Resort, Butmirska cesta, Ilidža, Bosnien och Hercegovina

Location:

Junior European Championships

9/11/2021
Kalle Bååthe
  • 1/16

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

d'Coque Centre National Sportif & Culturel, Rue Léon Hengen, Luxemburg

Location:

Junior European Cup Udine

8/12/2021
Kalle Bååthe
  • 1/16

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Palaindoor "Ovidio Bernes", Via del Maglio, Udine, Italien

Location:

Junior European Cup Bucharest

8/1/2021
Kalle Bååthe
  • 7th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Polyvalent Hall, Calea Piscului, Bukarest, Rumänien

Location:

Junior European Cup Coimbra

7/4/2021
Kalle Bååthe
  • 7th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

European Cup Coimbra

7/3/2021
Martin Söderberg
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

European Open Zagreb

5/2/2021
Kalle Bååthe
  • 1/16

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Dom športova, Trg Krešimira Ćosića, Zagreb, Kroatien

Location:

interntävling

4/17/2021
Kevin Aspelin
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Location:

Interntävling VT-2021

4/17/2021
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Stockholm - Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Landslagsläger - Torvalla

4/17/2021
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Stockholm - Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

U23 European Championships

11/10/2020
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Zelena laguna, Poreč, Kroatien

Location:

EM

11/9/2020
Martin Söderberg
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Poreč, Kroatien

Location:

Junior European Championships

11/6/2020
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Zelena laguna, Poreč, Kroatien

Location:

EM

11/5/2020
Martin Söderberg
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Poreč, Kroatien

Location:

Interntävling Landslagsläger Torvalla

9/20/2020
Kalle Bååthe
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -100

    Weightclass:

Actic Stockholm - Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Baltic Sea Championships Orimattilla

3/7/2020
Kalle Bååthe
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Orimattila Areena, Opintie, Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Championships 2020

3/7/2020
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Orimattila Areena, Opintie, Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Championships 2020

3/7/2020
Kim Aspelin
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Championchips

3/7/2020
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Danish Open

2/9/2020
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open

2/9/2020
Martin Söderberg
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open 2020

2/8/2020
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Borås Judo Challenge 2020

2/8/2020
Kim Aspelin
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Boråshallen, Bockasjögatan, Borås, Sverige

Location:

Danish Open

2/8/2020
Leonidas Hytönen
  • Game

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Borås Judo Challenge

2/8/2020
Rasmus Jimmerholt
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Borås, Sverige

Location:

SM i Malmö

2/2/2020
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Baltiska Hallen, Eric Perssons väg, Malmö, Sverige

Location:

SM

2/2/2020
Martin Söderberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Malmö, Sverige

Location:

SM 2020

2/1/2020
Kevin Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Baltiska Hallen, Eric Perssons väg, Malmö, Sverige

Location:

SM 2020

2/1/2020
Kim Aspelin
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Baltiska Hallen, Eric Perssons väg, Malmö, Sverige

Location:

SM

2/1/2020
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Baltiska Hallen, Eric Perssons väg, Malmö, Sverige

Location:

SM U18 2020

2/1/2020
Rasmus Jimmerholt
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Malmö, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1

1/25/2020
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1

1/25/2020
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1 2020

1/25/2020
Kevin Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1 2020

1/25/2020
Kevin Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1 2020

1/25/2020
Kim Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1

1/25/2020
Leonidas Hytönen
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

SJO 1 2020

1/25/2020
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • GU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torvalla Sporthall Innebandy, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Matsuru Dutch Open Espoir

1/12/2020
Kalle Bååthe
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Indoor Sportcentrum Eindhoven, Theo Koomenlaan, Eindhoven, Nederländerna

Location:

Dutch Open

1/12/2020
Martin Söderberg
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Location:

Matsuru Dutch Open

1/11/2020
Kevin Aspelin
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Martin Söderberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Martin Söderberg
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4 2019

11/23/2019
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Kim Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Kim Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Kim Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

SJO 4 U-15

11/23/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Europa Cup Győr

11/17/2019
Kalle Bååthe
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Győr, Olympic Sports Park, Radnóti Miklós Street, Ungern

Location:

Oxelösundsträffen

11/17/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Oxelösund, Sverige

Location:

RM

11/16/2019
Kevin Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Staffanshallen, Hagalidvägen, Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorps Judo Games

11/9/2019
Martin Söderberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorps Judo Games 2019

11/9/2019
Kim Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Hagalidhallen, Hagalidvägen, Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorps Judo Games 2019

11/9/2019
Kim Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Hagalidhallen, Hagalidvägen, Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Södra Judo Open

10/12/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open

10/12/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

SJO

10/12/2019
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

SJO

10/12/2019
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3

10/12/2019
Kevin Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3 2019

10/12/2019
Kim Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3 2019

10/12/2019
Kim Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Torvall

Location:

Södra Judo Open 3

10/12/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3

10/12/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3

10/12/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

European Open Luxemburg

9/29/2019
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Luxemburg, Luxemburg

Location:

J-SWOP

9/21/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

J-SWOP

9/21/2019
Kalle Bååthe
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

JSWOP

9/21/2019
Martin Söderberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Linde Judo Open

9/14/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open

9/14/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open 2019

9/14/2019
Kim Aspelin
  •  

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open 2019

9/14/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open

9/13/2019
Martin Söderberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location: