Jim Jimmerholt



Competitions






U21 EC Aten

3/21/2020
Martin Söderberg
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Aten, Grekland

Location:

U21 EC Coimbra

3/14/2020
Martin Söderberg
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

Baltic Sea Championships Orimattilla

3/7/2020
Kalle Bååthe
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Orimattila Areena, Opintie, Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Championships 2020

3/7/2020
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Orimattila Areena, Opintie, Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Championships 2020

3/7/2020
Kim Aspelin
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Championchips

3/7/2020
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Danish Open

2/9/2020
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open

2/9/2020
Martin Söderberg
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open 2020

2/8/2020
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Borås Judo Challenge 2020

2/8/2020
Kim Aspelin
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Boråshallen, Bockasjögatan, Borås, Sverige

Location:

Danish Open

2/8/2020
Leonidas Hytönen
  • Game

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Borås Judo Challenge

2/8/2020
Rasmus Jimmerholt
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Borås, Sverige

Location:

SM i Malmö

2/2/2020
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Baltiska Hallen, Eric Perssons väg, Malmö, Sverige

Location:

SM

2/2/2020
Martin Söderberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Malmö, Sverige

Location:

SM 2020

2/1/2020
Kevin Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Baltiska Hallen, Eric Perssons väg, Malmö, Sverige

Location:

SM 2020

2/1/2020
Kim Aspelin
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Baltiska Hallen, Eric Perssons väg, Malmö, Sverige

Location:

SM

2/1/2020
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Baltiska Hallen, Eric Perssons väg, Malmö, Sverige

Location:

SM U18 2020

2/1/2020
Rasmus Jimmerholt
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Malmö, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1

1/25/2020
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1

1/25/2020
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1 2020

1/25/2020
Kevin Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1 2020

1/25/2020
Kevin Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1 2020

1/25/2020
Kim Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1

1/25/2020
Leonidas Hytönen
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

SJO 1 2020

1/25/2020
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • GU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torvalla Sporthall Innebandy, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Matsuru Dutch Open Espoir

1/12/2020
Kalle Bååthe
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Indoor Sportcentrum Eindhoven, Theo Koomenlaan, Eindhoven, Nederländerna

Location:

Dutch Open

1/12/2020
Martin Söderberg
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Location:

Matsuru Dutch Open

1/11/2020
Kevin Aspelin
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Martin Söderberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Martin Söderberg
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4 2019

11/23/2019
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Kim Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Kim Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Kim Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/23/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

SJO 4 U-15

11/23/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Europa Cup Győr

11/17/2019
Kalle Bååthe
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Győr, Olympic Sports Park, Radnóti Miklós Street, Ungern

Location:

Oxelösundsträffen

11/17/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Oxelösund, Sverige

Location:

RM

11/16/2019
Kevin Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Staffanshallen, Hagalidvägen, Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorps Judo Games

11/9/2019
Martin Söderberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorps Judo Games 2019

11/9/2019
Kim Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Hagalidhallen, Hagalidvägen, Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorps Judo Games 2019

11/9/2019
Kim Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Hagalidhallen, Hagalidvägen, Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/9/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Södra Judo Open

10/12/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open

10/12/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

SJO

10/12/2019
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

SJO

10/12/2019
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3

10/12/2019
Kevin Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3 2019

10/12/2019
Kim Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3 2019

10/12/2019
Kim Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Torvall

Location:

Södra Judo Open 3

10/12/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3

10/12/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3

10/12/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

European Open Luxemburg

9/29/2019
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Luxemburg, Luxemburg

Location:

J-SWOP

9/21/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

J-SWOP

9/21/2019
Kalle Bååthe
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

JSWOP

9/21/2019
Martin Söderberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Linde Judo Open

9/14/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open

9/14/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open 2019

9/14/2019
Kim Aspelin
  •  

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open 2019

9/14/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open

9/13/2019
Martin Söderberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Junior European Judo Championships

9/13/2019
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Vantaa, Finland

Location:

European Youth Olympic Festival Baku

7/26/2019
Kalle Bååthe
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Heydar Aliyev Sports Hall, Guvernementet Baku, Azerbajdzjan

Location:

Junior European Judo Cup Prague

7/21/2019
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Prag, Tjeckien

Location:

Budo-Nord Cup

5/30/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

EOS Hallen, Arkivgatan, Lund, Sverige

Location:

Budo Nord

5/30/2019
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Lund, Sverige

Location:

Budo Nord Cup

5/30/2019
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lund, Sverige

Location:

Cadet European Cup Bielsko-Biala

5/22/2019
Kalle Bååthe
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Bielsko-biała, Polen

Location:

NM

5/19/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Rovaniemi, Finland

Location:

NM

5/18/2019
Kevin Aspelin
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Rovaniemi, Finland

Location:

NM

5/18/2019
Leonidas Hytönen
  • 7th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Rovaniemi, Finland

Location:

SM

5/12/2019
Kalle Bååthe
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Arena Älvhögsborg, Storgatan, Trollhättan, Sverige

Location:

SM

5/12/2019
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

SM

5/11/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Arena Älvhögsborg, Storgatan, Trollhättan, Sverige

Location:

SM 2019

5/11/2019
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Arena Älvhögsborg, Storgatan, Trollhättan, Sverige

Location:

SM

5/11/2019
Leonidas Hytönen
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

Copenhagen Open 2019

4/20/2019
Kevin Aspelin
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Prismen, Holmbladsgade, Köpenhamns kommun, Danmark

Location:

Södra Judo Open 2

4/13/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 2

4/13/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 2

4/13/2019
Kevin Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 2

4/13/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 2

4/13/2019
Leonidas Hytönen
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Cadet European Cup Teplice

4/7/2019
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Teplice, Tjeckien

Location:

Junior European Cup Lignano

4/7/2019
Leonidas Hytönen
  • 1/16

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lignano Sabbiadoro, Udine, Italien

Location:

Europa Cup

4/6/2019
Martin Söderberg
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Lignano, Reggio Emilia, Italien

Location:

Sörmlandsträffen 2019

3/31/2019
Kim Aspelin
  • 5th

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Medley, Torpsvägen, Oxelösund, Sverige

Location:

Bremen

3/24/2019
Martin Söderberg
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

International Bremen Masters

3/24/2019
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

Bremen International Masters

3/23/2019
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

International Masters Bremen

3/23/2019
Kevin Aspelin
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

Fuengirola cadet european cup

2/17/2019
Angela Wallentin
  • 1/32

    Result:

  • GU 18

    Category:

  • -57

    Weightclass:

Fuengirola, Spanien

Location:

Borås Judo Challenge

2/9/2019
Kevin Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Boråshallen, Bockasjögatan, Borås, Sverige

Location:

Borås Judo Challenge 2019

2/9/2019
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Boråshallen, Bockasjögatan, Borås, Sverige

Location:

Södra Judo Open

2/2/2019
Kalle Bååthe
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open

2/2/2019
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

SJO

2/2/2019
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

SJO

2/2/2019
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1 2019

2/2/2019
Kevin Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torvalla Träningshall, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1 2019

2/2/2019
Kim Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Torvalla Träningshall, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1

2/2/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 1

2/2/2019
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Dutch Open

1/13/2019
Martin Söderberg
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open Espoir

1/13/2019
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open Espoir

1/12/2019
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Indoor Sportcentrum Eindhoven, Theo Koomenlaan, Eindhoven, Nederländerna

Location:

Dutch Open 2019

1/12/2019
Kevin Aspelin
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Södra Judo Open 4

11/24/2018
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/24/2018
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open

11/24/2018
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open

11/24/2018
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/24/2018
Kevin Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/24/2018
Kim Aspelin
  • 5th

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/24/2018
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 4

11/24/2018
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Cadet European Cup Györ

11/18/2018
Kalle Bååthe
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Győr, Olympic Sports Park, Radnóti Miklós Street, Ungern

Location:

Europa Cup Ungern

11/18/2018
Martin Söderberg
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

Gyor european cup

11/18/2018
Angela Wallentin
  • Game

    Result:

  • GU 18

    Category:

  • -57

    Weightclass:

Ungern

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/11/2018
Rasmus Jimmerholt
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games 2018

11/10/2018
Kevin Aspelin
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Judo Games

11/10/2018
Leonidas Hytönen
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Borås Judo Challenge

11/3/2018
Rasmus Jimmerholt
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Boråshallen, Bockasjögatan, Borås, Sverige

Location:

RM

10/27/2018
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -90

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Gothenburg Judo Open 2018

10/20/2018
Kevin Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Prioritet Serneke Arena, Krutvägen, Göteborg, Sverige

Location:

Gothenburg Judo Open 2018

10/20/2018
Kim Aspelin
  • Participation

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Prioritet Serneke Arena, Krutvägen, Göteborg, Sverige

Location:

Södra Judo Open

10/13/2018
Kalle Bååthe
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open

10/13/2018
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open

10/13/2018
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open

10/13/2018
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra judo Open

10/13/2018
Angela Wallentin
  • 1st

    Result:

  • GU 18

    Category:

  • -57

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3 2018

10/13/2018
Kevin Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3 2018

10/13/2018
Kim Aspelin
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3

10/13/2018
Leonidas Hytönen
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra Judo Open 3

10/13/2018
Leonidas Hytönen
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Södra judo open

10/13/2018
Pontus Blomstrand
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Warsaw Judo Open

9/30/2018
Kalle Bååthe
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

COS Torwar, Łazienkowska, Warszawa, Polen

Location:

Warsawa Judo Open 2018

9/30/2018
Kevin Aspelin
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Torwar 03, Warszawa, Poland

Location:

Warsaw Judo Open

9/29/2018
Leonidas Hytönen
  • 7th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

SWOP

9/22/2018
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Swedish Judo Open 2018

9/22/2018
Kevin Aspelin
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Swedish Judo Open

9/22/2018
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Actic Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sverige

Location:

Linde Judo Open

9/8/2018
Kalle Bååthe
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde judo Open

9/8/2018
Angela Wallentin
  • 1st

    Result:

  • GU 18

    Category:

  • -57

    Weightclass:

Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open 2018

9/8/2018
Kevin Aspelin
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open 2018

9/8/2018
Kim Aspelin
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -46

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open 2018

9/8/2018
Leonidas Hytönen
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Linde judo open

8/9/2018
Malou Wallentin
  • 1st

    Result:

  • GU 15

    Category:

  • -57

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

Junior European Judo Cup Prague

7/22/2018
Leonidas Hytönen
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Prag, Tjeckien

Location:

Junior European Judo Cup Gdynia

7/8/2018
Leonidas Hytönen
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Gdynia, Polen

Location:

EM

6/28/2018
Martin Söderberg
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Sarajevo, Bosnien och Hercegovina

Location:

SM

6/3/2018
Leonidas Hytönen
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg, Sverige

Location:

SM

6/2/2018
Kalle Bååthe
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

SM

6/2/2018
Martin Söderberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

SM 2018

6/2/2018
Kevin Aspelin
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sverige

Location:

europa cup

5/27/2018
Martin Söderberg
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

NM

5/27/2018
Leonidas Hytönen
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Hillerød, Danmark

Location:

Nordiska Mästerskapen

5/26/2018
Kalle Bååthe
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -81

    Weightclass:

Hotel Hillerød, Milnersvej, Hillerød, Danmark

Location:

NM 2018

5/26/2018
Kevin Aspelin
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Hillerød, Danmark

Location:

NM

5/26/2018
Pontus Blomstrand
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Hillerød, Danmark

Location: