Social Networks

ulf lindblom



Competitions






Bremen/Thüringen

3/22/2020
Pelle Mattsson
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Tyskland

Location:

Bremen /Thüringen

3/21/2020
Pelle Mattsson
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Tyskland

Location:

U21 EC Aten

3/21/2020
Leon Svalberg
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Aten, Grekland

Location:

U21 EC Aten

3/21/2020
miljohn Maxlin
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Aten, Grekland

Location:

U21 EC Aten

3/21/2020
Pasha Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Aten, Grekland

Location:

U21 EC Aten

3/21/2020
Heydar Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Aten, Grekland

Location:

U21 EC Coimbra

3/14/2020
Leon Svalberg
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

U21 EC Coimbra

3/14/2020
miljohn Maxlin
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

U21 EC Coimbra

3/14/2020
Pasha Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

U21 EC Coimbra

3/14/2020
Heydar Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

baltic sea open

3/7/2020
Pelle Mattsson
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Baltic sea open 2020

3/7/2020
miljohn Maxlin
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Baltic sea open 2020 senior

3/7/2020
miljohn Maxlin
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Open

3/7/2020
Heydar Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Open

3/7/2020
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • Men

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

EC U18 Fuengirola

2/16/2020
Pelle Mattsson
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

29640 Fuengirola, Málaga, Spanien

Location:

Danish Open

2/9/2020
Pelle Mattsson
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open

2/9/2020
Leon Svalberg
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open

2/9/2020
miljohn Maxlin
  • 1/16

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open

2/9/2020
Pasha Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open

2/9/2020
Heydar Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open

2/8/2020
Pelle Mattsson
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open

2/8/2020
Leon Svalberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open

2/8/2020
miljohn Maxlin
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Danish Open

2/8/2020
Heydar Pashaev
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

SM 2020 u-21

2/3/2020
Pelle Mattsson
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Malmö, Sverige

Location:

SM 2020 U21

2/3/2020
Heydar Pashaev
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Location:

SM Junior 2020

2/2/2020
Leon Svalberg
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Stadionparken, Malmö, Sverige

Location:

SM 2020 junior

2/2/2020
miljohn Maxlin
  • 7th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Malmö, Sverige

Location:

SM 2020

2/2/2020
Pasha Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Malmö, Sverige

Location:

SM 2020 Senior

2/2/2020
Heydar Pashaev
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Malmö, Sverige

Location:

SM 2020 u18

2/1/2020
Pelle Mattsson
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

1

Location:

SM 2020 Senior

2/1/2020
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Stadionparken, Malmö, Sverige

Location:

SM 2020 Senior

2/1/2020
miljohn Maxlin
  • 3rd

    Result:

  • Men

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Malmö, Sverige

Location:

SM 2020

2/1/2020
Pasha Pashaev
  • 5th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Malmö, Sverige

Location:

matsuru duch open

1/12/2020
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open 2020

1/12/2020
miljohn Maxlin
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open 2020

1/12/2020
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Eindhoven, Netherlands

Location:

Matsuru Dutch Open

1/12/2020
Pasha Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open

1/12/2020
Heydar Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru dutch open

1/11/2020
Pelle Mattsson
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Györ Cadets European Cup

11/16/2019
Heydar Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

Staffanstorp Judo Games 2019 P13-42

11/9/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Staffanstorps Judoklubb, Hagalidvägen, Staffanstorp, Sweden

Location:

Staffanstorp Judo Games 2019 P15-42

11/9/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Staffanstorps Judoklubb, Hagalidvägen, Staffanstorp, Sweden

Location:

European cup Györ

10/29/2019
Pelle Mattsson
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

J-Swop

10/27/2019
Pelle Mattsson
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla Sporthall Innebandy, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

Warszawa

10/27/2019
Pelle Mattsson
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

finnish open

10/27/2019
Pelle Mattsson
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Turku, Finland

Location:

Adler Cup 2019 U14-40

10/27/2019
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -40

    Weightclass:

Frankfurt am main

Location:

Finnish open

10/26/2019
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Turku, Finland

Location:

Adler Cup 2019 U15-40

10/26/2019
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -40

    Weightclass:

Frankfurt am Main, Germany

Location:

Finnish open

10/26/2019
Pasha Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Åbo, Finland

Location:

Finish Open

10/26/2019
Heydar Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Åbo, Finland

Location:

Finish Open

10/26/2019
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Åbo, Finland

Location:

Alkmaar 2019

10/13/2019
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Alkmaar, Netherlands

Location:

Emmen 2019

10/12/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Emmen, Netherlands

Location:

Staffanstorp Judo Open

10/9/2019
Henry Ghisler
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -46

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Warszawa Open

9/29/2019
Heydar Pashaev
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

Warszawa open

9/28/2019
Leon Svalberg
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

Warszawa

9/28/2019
miljohn Maxlin
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

Warszawa

9/28/2019
miljohn Maxlin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

Warszawa Open

9/28/2019
Heydar Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

J-Swop

9/21/2019
Pelle Mattsson
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla Sporthall Innebandy, Torvallavägen, Handen, Sverige

Location:

J-Swop

9/21/2019
Leon Svalberg
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Haninge, Sverige

Location:

Jswop

9/21/2019
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Stockholm, Sverige

Location:

Jswop

9/21/2019
miljohn Maxlin
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Stockholm, Sverige

Location:

J-swop

9/21/2019
Pasha Pashaev
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

J-Swop

9/21/2019
Heydar Pashaev
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Torvalla idrottsplats, Torvallavägen, Haninge, Sverige

Location:

Linde Open 2019 - P13-42

9/14/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Lindesberg, Sweden

Location:

Linde Open 2019 - P15-42

9/14/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Lindesberg Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sweden

Location:

Warsawa Open 2019

8/28/2019
Pasha Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

Green Hill International 2019 - B15-42

8/11/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Eriksdalshallen, Ringvägen, Stockholm, Sweden

Location:

Green Hill International 2019 - B13-42

8/10/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Eriksdalshallen, Ringvägen, Stockholm, Sweden

Location:

Green Hill International 2019 - B18-46

8/10/2019
Alexander Mårlöv
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -46

    Weightclass:

Eriksdalshallen, Ringvägen, Stockholm, Sweden

Location:

Travis Stevens tekniker

8/3/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Helsinki, Finland

Location:

Helsinki Judo Camp 2019 randori

8/3/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Helsinki

Location:

EYOF 2019

7/24/2019
miljohn Maxlin
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Baku, Azerbajdzjan

Location:

european cup prag

7/20/2019
Leon Svalberg
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Prag, Tjeckien

Location:

european cup sarajevo

7/5/2019
Leon Svalberg
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Sarajevo, Bosnien och Hercegovina

Location:

Venray 2019

6/1/2019
Alexander Mårlöv
  • 5th

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Venray, Netherlands

Location:

Ny tävling

5/30/2019
miljohn Maxlin
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Location:

Budo nord cup 2019

5/30/2019
miljohn Maxlin
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Location:

Budo Nord Cup 2019

5/30/2019
Pasha Pashaev
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Lund, Sverige

Location:

BUDO NORD CUP 2019

5/30/2019
Heydar Pashaev
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Lund, Sverige

Location:

NM

5/19/2019
Leon Svalberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Rovaniemi, Finland

Location:

NM

5/19/2019
Pasha Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Rovaniemi, Finland

Location:

NM 2019

5/19/2019
Heydar Pashaev
  • 7th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Rovaniemi, Finland

Location:

european cup bielsko biala 2019

5/18/2019
miljohn Maxlin
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Bielsko-biała, Polen

Location:

NM 2019

5/18/2019
Heydar Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Rovaniemi, Finland

Location:

SM

5/12/2019
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

SM

5/12/2019
Pasha Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

SM

5/11/2019
Leon Svalberg
  • Game

    Result:

  • Men

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

SM 2019

5/11/2019
Heydar Pashaev
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

SM 2019

5/11/2019
Heydar Pashaev
  • 4th

    Result:

  • Men

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

SM 2019

5/11/2019
Heydar Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

Budapest Open 2019 - randori

4/29/2019
Alexander Mårlöv
  •  

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Budapest, Hungary

Location:

Budapest Open 2019 - M15-40

4/28/2019
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -40

    Weightclass:

Budapest, UTE Szusza Ferenc stadion, Megyeri Way, Hungary

Location:

Budapest Open 2019 - M13-38

4/27/2019
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Budapest, UTE Szusza Ferenc stadion, Megyeri Way, Hungary

Location:

Copenhagen Open 2019

4/20/2019
Leon Svalberg
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Copenhagen, Danmark

Location:

Copenhagen Open 2019

4/20/2019
miljohn Maxlin
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Copenhagen, Danmark

Location:

Copenhagen Open 2019 - M15-38

4/20/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Prismen, Holmbladsgade, Copenhagen Municipality, Denmark

Location:

Copenhagen Open 2019 - M18-43

4/19/2019
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -44

    Weightclass:

Prismen, Holmbladsgade, Copenhagen Municipality, Denmark

Location:

Copenhagen Open 2019

4/19/2019
Heydar Pashaev
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Copenhagen, Danmark

Location:

Copenhagen Open 2019

4/19/2019
Heydar Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Copenhagen, Danmark

Location:

Södra Judo Open II 2019 - P15-42

4/13/2019
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Torvalla Ishall, Torvallavägen, Handen, Sweden

Location:

Södra Judo Open II 2019 - P13-8

4/13/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Randori SJK

4/9/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Location:

Lignano european cup

4/6/2019
Leon Svalberg
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Lignano, Reggio Emilia, Italien

Location:

European Cup Lignano 2019

4/6/2019
Pasha Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Lignano, Reggio Emilia, Italien

Location:

Sörmlandsträffen 2019 - P13 38

3/30/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Oxelösund, Sweden

Location:

Sörmlandsträffen 2019 - P15 38

3/30/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Oxelösund, Sweden

Location:

Ny tävling

3/25/2019
klara mattsson
  •  

    Result:

  •  

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

Ny tävling

3/25/2019
klara mattsson
  •  

    Result:

  •  

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

Ny tävling

3/24/2019
Pelle Mattsson
  •  

    Result:

  •  

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

France 24/3/2019

3/24/2019
klara mattsson
  • Participation

    Result:

  • Women

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

Baltic Sea Championships

3/24/2019
Pasha Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Bremen Master

3/24/2019
Pasha Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

bremen

3/23/2019
Pelle Mattsson
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

bremen masters

3/23/2019
miljohn Maxlin
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

Bremen International Masters

3/23/2019
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

coimbra european cup

3/16/2019
Leon Svalberg
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Coimbra, Portugal

Location:

baltic open

3/9/2019
Pelle Mattsson
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

baltic championship

3/9/2019
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Balticsea open 2019

3/9/2019
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Balticsea open 2019

3/9/2019
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

european cup antalya

3/3/2019
Pelle Mattsson
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • +66

    Weightclass:

Location:

European Cup Antalya 2019

3/2/2019
miljohn Maxlin
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Antalya, Turkiet

Location:

European Cup Antalya 2019

3/2/2019
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Antalya

Location:

Baltic Sea Open

2/23/2019
Heydar Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

European Cup Fuengirola 2019

2/19/2019
Pelle Mattsson
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • +66

    Weightclass:

Fuengirola, Spanien

Location:

European Cup Fuengirola 2019

2/19/2019
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Fuengirola, Spanien

Location:

Baltic Sea Open

2/18/2019
Heydar Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

European Cup Fuengirola 2019

2/16/2019
miljohn Maxlin
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Fuengirola, Spanien

Location:

Borås Judo Challenge 2019 1 - P13-38

2/9/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Boråshallen, Bockasjögatan, Borås, Sweden

Location:

Borås Judo Challenge 2019 1 - P15-38

2/9/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Boråshallen, Bockasjögatan, Borås, Sweden

Location:

Södra Judo Open 2019 1 - P15-38

2/2/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Södra Judo Open 2019 1 - P13 grupp 5

2/2/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Matsuru Dutch Open

1/13/2019
Alexander Mårlöv
  • 7th

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Eindhoven, Netherlands

Location:

Matsuru Dutch Open

1/13/2019
Pasha Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open

1/12/2019
Pelle Mattsson
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open

1/12/2019
miljohn Maxlin
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open

1/12/2019
Heydar Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Södra Open IV 2018 - P15-38

11/24/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Södra Open IV 2018 - P13-38

11/24/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

EC györ

11/20/2018
miljohn Maxlin
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

european cup

11/19/2018
Pelle Mattsson
  • 1/32

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

Europa Cup Györ

11/19/2018
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Location:

Cadet European judo cup györ

11/18/2018
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

European Cup Györ

11/17/2018
Pasha Pashaev
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

Staffanstorp Judo Games 2018 - P13-38

11/10/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Staffanstorp, Sweden

Location:

Staffanstorp Judo Games 2018 - P15-38

11/10/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Staffanstorp, Sweden

Location:

Ny tävling

11/3/2018
miljohn Maxlin
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Location:

Ny tävling

11/3/2018
Heydar Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Location:

finnish open

11/3/2018
Pelle Mattsson
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

finnish open

11/3/2018
Leon Svalberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Tampere, Finland

Location:

Finish Open

11/3/2018
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Tammerfors, Finland

Location:

Finnish Open

11/3/2018
Pasha Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Tesoma sports hall, Tesoman valtatie, Tammerfors, Finland

Location:

Finnish Open Tampere

11/3/2018
Heydar Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Finland

Location:

Plock 2018 - U13-36

10/27/2018
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -36

    Weightclass:

Plock, Poland

Location:

Plock 2018 - U15-40

10/27/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -40

    Weightclass:

Plock, Poland

Location:

borsa open

10/20/2018
Pelle Mattsson
  • 4th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Mostar, Bosnien och Hercegovina

Location:

Borsa Open

10/14/2018
Leon Svalberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Mostar, Bosnien och Hercegovina

Location:

Alkmaar 2018 - U12-38

10/14/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Alkmaar, Netherlands

Location:

Alkmaar 2018 - U15-38

10/14/2018
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Alkmaar, Netherlands

Location:

Emmen 2018 - U12-38

10/13/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Emmen, Netherlands

Location:

Emmen 2018 - U15-38

10/13/2018
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Emmen, Netherlands

Location:

warzawa

10/10/2018
Pelle Mattsson
  • 1/32

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

J swopen

9/22/2018
Leon Svalberg
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Haninge, Sweden

Location:

Ryhti Shiai 2018 - U13-38

9/15/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Masku, Finland

Location:

Ryhti Shiai 2018 - U15-42

9/15/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Masku, Finland

Location:

Linde

9/8/2018
Pelle Mattsson
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Lindesberg, Sverige

Location:

Linde open

9/8/2018
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Location:

Linde Open 2018 - P13

9/8/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sweden

Location:

Linde Open 2018 - P15

9/8/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sweden

Location:

Orimattila camp - team 2018 - individual matches

7/11/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Green Hill International 2018 - P13

6/17/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Eriksdalshallen, Ringvägen, Stockholm, Sweden

Location:

Green Hill International 2018 - P15

6/16/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Eriksdalshallen, Ringvägen, Stockholm, Sweden

Location:

Ny tävling

6/7/2018
klara mattsson
  •  

    Result:

  •  

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

SM u21

6/5/2018
miljohn Maxlin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Lindesberg, Sweden

Location:

SM u18

6/5/2018
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Lindesberg, Sweden

Location:

SM kadett 2018

6/4/2018
Pelle Mattsson
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Lindesberg, Sweden

Location:

Venray 2018

6/2/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Venray, Netherlands

Location:

Nordiska mästerskapet

5/27/2018
miljohn Maxlin