Social Networks

ulf lindblom



Competitions






Ny tävling

3/5/2019
Heydar Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Location:

european cup antalya

3/3/2019
Pelle Mattsson
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • +66

    Weightclass:

Location:

European Cup Antalya 2019

3/2/2019
miljohn Maxlin
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Antalya, Turkiet

Location:

European Cup Antalya 2019

3/2/2019
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Antalya

Location:

European Cup Fuengirola 2019

2/19/2019
Pelle Mattsson
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • +66

    Weightclass:

Fuengirola, Spanien

Location:

European Cup Fuengirola 2019

2/19/2019
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Fuengirola, Spanien

Location:

European Cup Fuengirola 2019

2/16/2019
miljohn Maxlin
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Fuengirola, Spanien

Location:

Borås Judo Challenge 2019 1 - P13-38

2/9/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Boråshallen, Bockasjögatan, Borås, Sweden

Location:

Borås Judo Challenge 2019 1 - P15-38

2/9/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Boråshallen, Bockasjögatan, Borås, Sweden

Location:

Södra Judo Open 2019 1 - P15-38

2/2/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Södra Judo Open 2019 1 - P13 grupp 5

2/2/2019
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Matsuru Dutch Open

1/13/2019
Alexander Mårlöv
  • 7th

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Eindhoven, Netherlands

Location:

Matsuru Dutch Open

1/13/2019
Pasha Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open

1/12/2019
Pelle Mattsson
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open

1/12/2019
miljohn Maxlin
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru Dutch Open

1/12/2019
Heydar Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Södra Open IV 2018 - P15-38

11/24/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Södra Open IV 2018 - P13-38

11/24/2018
Alexander Mårlöv
  •  

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Torvalla Sim- och sporthall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

EC györ

11/20/2018
miljohn Maxlin
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

Ny tävling

11/19/2018
Pasha Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Location:

european cup

11/19/2018
Pelle Mattsson
  • 1/32

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

Europa Cup Györ

11/19/2018
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Location:

Cadet European judo cup györ

11/18/2018
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

European Cup Györ

11/17/2018
Pasha Pashaev
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Győr, Ungern

Location:

Staffanstorp Judo Games 2018 - P13-38

11/10/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Staffanstorp, Sweden

Location:

Staffanstorp Judo Games 2018 - P15-38

11/10/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Staffanstorp, Sweden

Location:

Ny tävling

11/3/2018
miljohn Maxlin
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Location:

Ny tävling

11/3/2018
Heydar Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Location:

Ny tävling

11/3/2018
Pelle Mattsson
  •  

    Result:

  •  

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

finnish open

11/3/2018
Leon Svalberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Tampere, Finland

Location:

Finish Open

11/3/2018
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Tammerfors, Finland

Location:

Finnish Open

11/3/2018
Pasha Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Tesoma sports hall, Tesoman valtatie, Tammerfors, Finland

Location:

Finnish Open Tampere

11/3/2018
Heydar Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Finland

Location:

Plock 2018 - U13-36

10/27/2018
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -36

    Weightclass:

Plock, Poland

Location:

Plock 2018 - U15-40

10/27/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -40

    Weightclass:

Plock, Poland

Location:

borsa open

10/20/2018
Pelle Mattsson
  • 4th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Mostar, Bosnien och Hercegovina

Location:

Borsa Open

10/14/2018
Leon Svalberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Mostar, Bosnien och Hercegovina

Location:

Alkmaar 2018 - U12-38

10/14/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Alkmaar, Netherlands

Location:

Alkmaar 2018 - U15-38

10/14/2018
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Alkmaar, Netherlands

Location:

Emmen 2018 - U12-38

10/13/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Emmen, Netherlands

Location:

Emmen 2018 - U15-38

10/13/2018
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Emmen, Netherlands

Location:

warzawa

10/10/2018
Pelle Mattsson
  • 1/32

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

J swopen

9/22/2018
Leon Svalberg
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Haninge, Sweden

Location:

Ryhti Shiai 2018 - U13-38

9/15/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Masku, Finland

Location:

Ryhti Shiai 2018 - U15-42

9/15/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Masku, Finland

Location:

Linde

9/8/2018
Pelle Mattsson
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Lindesberg, Sverige

Location:

Linde open

9/8/2018
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Location:

Linde Open 2018 - P13

9/8/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sweden

Location:

Linde Open 2018 - P15

9/8/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Lindesbergs Arena, Nyborgsgatan, Lindesberg, Sweden

Location:

Orimattila camp - team 2018 - individual matches

7/11/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Green Hill International 2018 - P13

6/17/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Eriksdalshallen, Ringvägen, Stockholm, Sweden

Location:

Green Hill International 2018 - P15

6/16/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Eriksdalshallen, Ringvägen, Stockholm, Sweden

Location:

Ny tävling

6/7/2018
klara mattsson
  •  

    Result:

  •  

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

SM u21

6/5/2018
miljohn Maxlin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Lindesberg, Sweden

Location:

SM u18

6/5/2018
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Lindesberg, Sweden

Location:

SM kadett 2018

6/4/2018
Pelle Mattsson
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Lindesberg, Sweden

Location:

Venray 2018

6/2/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Venray, Netherlands

Location:

Nordiska mästerskapet

5/27/2018
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Danmark

Location:

Nordiska mästerskapet

5/26/2018
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Danmark

Location:

budo nord cup

5/10/2018
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Lund, Sverige

Location:

Budo Nord cup

5/10/2018
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Lund, Sverige

Location:

Budapest Open 2018

4/28/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Budapest, Hungary

Location:

Södra Open II 2018 - U15

4/21/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • GU 15

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Södra Open II 2018 - U13

4/21/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Sörmlandsträffen

4/7/2018
Henry Ghisler
  •  

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Location:

Sörmlandsträffen 2018

4/7/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Oxelösund, Sweden

Location:

European Cup

4/7/2018
Pasha Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Alt-Hohenschönhausen, Berlin, Tyskland

Location:

Copenhagen Open 2018 - M15

3/31/2018
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Prismen, Holmbladsgade, København, Denmark

Location:

New competition

3/30/2018
Pelle Mattsson
  •  

    Result:

  •  

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

Copenhagen Open 2018 - M12

3/30/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Copenhagen, Denmark

Location:

bremen

3/25/2018
Pelle Mattsson
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

Bremen

3/24/2018
Henry Ghisler
  •  

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Location:

bremen masters

3/24/2018
Leon Svalberg
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

Bremen Masters Open

3/24/2018
miljohn Maxlin
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

Masters Bremen

3/24/2018
Pasha Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

Bremen Masters

3/24/2018
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

Nordic BJJ Open Spring 2018

3/18/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Nacka, Sweden

Location:

Helsingborg Open

3/17/2018
Henry Ghisler
  •  

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Location:

Baltic Sea Open

3/10/2018
Henry Ghisler
  •  

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Location:

baltic sea open

3/10/2018
Pelle Mattsson
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Finland

Location:

baltic sea championship

3/10/2018
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

baltic sea cahmpionship

3/10/2018
Leon Svalberg
  • 5th

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Open

3/10/2018
Pasha Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Chapionships

3/10/2018
Pasha Pashaev
  • 7th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -73

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Baltic Sea Open

3/10/2018
Heydar Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Finland

Location:

Baltic Sea Open

3/10/2018
Heydar Pashaev
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Finland

Location:

antalya european cup

3/3/2018
Pelle Mattsson
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Antalya, Turkiet

Location:

Cadet European cup antalya

3/3/2018
Leon Svalberg
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Antalya, Turkiet

Location:

Antalya European cup

3/3/2018
miljohn Maxlin
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Antalya, Turkiet

Location:

Antalya Cadets European Cup

3/3/2018
Pasha Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Antalya, Turkiet

Location:

European Cup Antalya Turkey 2018

3/3/2018
Heydar Pashaev
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Antalya, Turkiet

Location:

New competition

2/18/2018
Pelle Mattsson
  •  

    Result:

  •  

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

cadet european judo cup fuengirola

2/17/2018
Leon Svalberg
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Fuengirola, Spain

Location:

Fuengirola Cadets European Cup

2/17/2018
miljohn Maxlin
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Fuengirola, Spanien

Location:

cadet european chamionchips fuengirolla

2/17/2018
Sean Wennerland
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Fuengirola, Spain

Location:

Cadet European judo cup Fuengirola Spain

2/17/2018
Pasha Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Fuengirola, Spain

Location:

European Cup Malaga, Spain

2/17/2018
Heydar Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Spain Malaga

Location:

Ny tävling

2/11/2018
Pasha Pashaev
  •  

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Location:

Tallin Cup

2/10/2018
Henry Ghisler
  •  

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Location:

Borås Judo challenge

2/10/2018
Pelle Mattsson
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Borås, Sverige

Location:

Tallinn cup

2/10/2018
miljohn Maxlin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Location:

Tallinn Judo Cup 2018 - P12

2/10/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Kalev Sports Hall, Juhkentali, Tallinn, Estonia

Location:

Tallinn Judo Cup 2018 - P14

2/10/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Kalev Sports Hall, Juhkentali, Tallinn, Estonia

Location:

Tallinn cup

2/10/2018
Sean Wennerland
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Tallinn, Estonia

Location:

tallin cup

2/10/2018
Heydar Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Tallinn, Estonia

Location:

Södra Judo Open

2/3/2018
Henry Ghisler
  •  

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Location:

Södra Open 2018 - 1 - U13

2/3/2018
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Södra Open 2018 - 1 - U15

2/3/2018
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Sweden

Location:

Södra Judo Open 1

2/3/2018
Heydar Pashaev
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Location:

Tävlingsläger

1/23/2018
Henry Ghisler
  •  

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Location:

Matsuru dutch open

1/15/2018
Pelle Mattsson
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Netherlands

Location:

Matsuru Dutch Open

1/15/2018
Pasha Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru dutch open

1/15/2018
Heydar Pashaev
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Eindhoven, Netherlands

Location:

Matzuru Dutch Open

1/14/2018
lovisa elding
  • Participation

    Result:

  • GU 21

    Category:

  • -52

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru

1/13/2018
Leon Svalberg
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

matsuru dutch open

1/13/2018
miljohn Maxlin
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Ny tävling

1/9/2018
Henry Ghisler
  •  

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Location:

Kings Cup 2017 P12

12/2/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Drachten, Netherlands

Location:

Kings Cup 2017 P15

12/2/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Drachten, Netherlands

Location:

Södra Open IV 2017

11/27/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Torvalla Simhall, Dalarövägen, Handen, Haninge Municipality, Sweden

Location:

Riksmästerskap

11/24/2017
Pelle Mattsson
  • 2nd

    Result:

  • GU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Sverige

Location:

RM-lag

11/18/2017
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Lindesberg, Sverige

Location:

staffanstorp

11/11/2017
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Staffanstorp Open 2017 P13

11/11/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Staffanstorp, Sweden

Location:

Staffanstorp Open 2017 P15

11/11/2017
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Staffanstorp, Sweden

Location:

RM-Lagtävling

11/9/2017
miljohn Maxlin
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Lindesberg, Sverige

Location:

Finnish judo open

10/21/2017
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Tampere, Finland

Location:

Alkmaar Open - P12

10/15/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Alkmaar, Netherlands

Location:

Alkmaar Open - P15

10/15/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Alkmaar, Netherlands

Location:

Emmen Open

10/14/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Emmen, Netherlands

Location:

warszawa judo open

10/7/2017
Pelle Mattsson
  • 1/16

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Warszawa, Poland

Location:

Warsaw judo open

10/1/2017
Leon Svalberg
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

Warsawa Judo Open 2017

10/1/2017
Pasha Pashaev
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Łazienkowska 6A, Warszawa, Polen

Location:

Warsawa Open

9/30/2017
miljohn Maxlin
  • 1/16

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Warszawa, Polen

Location:

Linde Open 2017

9/30/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Lindesberg, Sweden

Location:

Trollträffen

9/24/2017
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 21

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

Trollträffen

9/23/2017
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

Trollträffen

9/23/2017
miljohn Maxlin
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

Trollträffen HT 2017

9/23/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Trollhättan, Sweden

Location:

SM

9/11/2017
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -46

    Weightclass:

Eriksdalshallen, Ringvägen, Stockholm, Sweden

Location:

Ryhti Shiai 2017 - P13-34

9/11/2017
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Naantali, Finland

Location:

Ryhti Shiai 2017 - P11-33

9/2/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Naantali, Finland

Location:

Ryhti Shiai 2017 - P13-36

9/2/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -36

    Weightclass:

Naantali, Finland

Location:

New competition

8/10/2017
Pelle Mattsson
  •  

    Result:

  •  

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

Nabran

7/10/2017
Pasha Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Dalgali, Azerbaijan

Location:

SM

6/10/2017
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Stockholm, Sverige

Location:

SM

6/10/2017
Pasha Pashaev
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Stockholm, Sverige

Location:

Ny tävling

5/27/2017
Oliver Ullbrand
  •  

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Location:

Budo Nord

5/26/2017
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -46

    Weightclass:

Lund, Sverige

Location:

budo nord

5/25/2017
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Lund, Sverige

Location:

Nordiska Mästerskapen

5/13/2017
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -46

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

budapest judo cup

4/29/2017
Leon Svalberg
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Budapest, Ungern

Location:

Copenhagen Open 2017 dag 2

4/15/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Prismen, Holmbladsgade, København S, Denmark

Location:

copengagen

4/14/2017
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Köpenhamn, Danmark

Location:

Copenhagen Open 2017 dag 1

4/14/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Prismen, Holmbladsgade, København S, Denmark

Location:

sörmlandsräffen

4/8/2017
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Oxelösund, Sverige

Location:

Audentes Cup 2017 - P11-33

4/8/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -30

    Weightclass:

Tallinn, Tallinna linn, Estonia

Location:

Audentes Cup 2017 - P13-32

4/8/2017
Alexander Mårlöv
  • 7th

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Tallinn, Tallinna linn, Estonia

Location:

Trollträffen VT 2017

4/1/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Trollhättan, Sweden

Location:

master bremen

3/25/2017
Leon Svalberg
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Bremen, Tyskland

Location:

Nordic BJJ Open

3/12/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Nacka

Location:

baltic sea open

3/11/2017
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Orimattila, Finland

Location:

Matsumae Cup

2/25/2017
Pelle Mattsson
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -55

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Matsumae Cup

2/19/2017
Pasha Pashaev
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

matsumae cup

2/18/2017
Leon Svalberg
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Matsumae

2/18/2017
miljohn Maxlin
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

Matsumae Cup

2/18/2017
Pasha Pashaev
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -66

    Weightclass:

Vejle, Danmark

Location:

ik södra

2/5/2017
Calle Johansson
  • 5th

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Dalarövägen 66, 136 45 Handen, Haninge, Sverige

Location:

SÖDRA JUDO OPEN

2/4/2017
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -46

    Weightclass:

Haninge, Sverige

Location:

Södra Judo Open I 2017

2/4/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Torvalla sim- och sporthall

Location:

södra judo open

2/3/2017
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Haninge, Sverige

Location:

Lagtävling SJK

1/29/2017
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Brännkyrkahallen, Tellusborgsvägen, Hägersten, Sweden

Location:

Dutch Open

1/15/2017
Oliver Ullbrand
  • 1/16

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuru

1/14/2017
Leon Svalberg
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

Matsuro 2017

1/14/2017
miljohn Maxlin
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -46

    Weightclass:

Nederländerna

Location:

Matsuru

1/14/2017
Calle Johansson
  • Game

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Eindhoven, Nederländerna

Location:

SJK KM 2016 HT

12/4/2016
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -36

    Weightclass:

Brännkyrkahallen, Tellusborgsvägen, Hägersten, Sweden

Location:

Ny tävling

11/28/2016
Oliver Ullbrand
  •  

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Location:

Ny tävling

11/28/2016
Oliver Ullbrand
  •  

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -38

    Weightclass:

Location:

Trollträffen

11/26/2016
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

Trollträffen II

11/26/2016
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Trollhättan, Sverige

Location:

RM lag

11/19/2016
Leon Svalberg
  • 2nd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Lindesberg, Sverige

Location:

Sydcup

11/12/2016
miljohn Maxlin
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Syd Cup

11/12/2016
Calle Johansson
  • 2nd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Staffanstorp, Sverige

Location:

Sydcup

11/12/2016
Alexander Mårlöv
  • 3rd

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Staffanstorp, Sweden

Location:

Azerbaijan

11/5/2016
miljohn Maxlin
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Guvernementet Baku, Azerbajdzjan

Location:

National-Cup

10/25/2016
miljohn Maxlin
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -46

    Weightclass:

Halmstad, Sverige

Location:

National Cup

10/22/2016
lovisa elding
  • 1st

    Result:

  • GU 18

    Category:

  • -57

    Weightclass:

Halmstad, Sverige

Location:

Dusch Open Team

10/16/2016
Calle Johansson
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Groningen, Nederländerna

Location:

Södra Open 3

10/15/2016
Alexander Mårlöv
  • 2nd

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Haninge, Sweden

Location:

Internationaal open

10/9/2016
Oliver Ullbrand
  • Participation

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Alkmaar, Nederländerna

Location:

alkmaar

10/9/2016
Leon Svalberg
  • 3rd

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Alkmaar, Nederländerna

Location:

alkmaar

10/9/2016
lovisa elding
  • 1st

    Result:

  • GU 15

    Category:

  • -52

    Weightclass:

Alkmaar, Nederländerna

Location:

Alkmaar Open Holland

10/9/2016
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Alkmaar, Netherlands

Location:

Open drentse judo kampioenschappen

10/8/2016
Oliver Ullbrand
  • Participation

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Emmen, Nederländerna

Location:

open drentse emmen

10/8/2016
lovisa elding
  • 2nd

    Result:

  • GU 18

    Category:

  • -52

    Weightclass:

Emmen, Nederländerna

Location:

ODJK Holland

10/8/2016
Alexander Mårlöv
  • 1st

    Result:

  • BU 13

    Category:

  • -34

    Weightclass:

Angelslo, Netherlands

Location:

Ny tävling

10/4/2016
klara mattsson
  •  

    Result:

  •  

    Category:

  •  

    Weightclass:

Location:

j-swop

10/2/2016
Leon Svalberg
  • Participation

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -50

    Weightclass:

Stockholm, Sverige

Location:

Linde open

10/1/2016
Oliver Ullbrand
  • 3rd

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -42

    Weightclass:

Lindesberg, Sverige

Location:

linde open

10/1/2016
Leon Svalberg
  • 1st

    Result:

  • BU 18

    Category:

  • -46

    Weightclass:

Lindesberg, Sverige

Location:

Linde Judo Open - U15

10/1/2016
Calle Johansson
  • 1st

    Result:

  • BU 15

    Category:

  • -60

    Weightclass:

Lindesberg, Sweden

Location: